O co jde...

 

... o dárek pro ty, co mají už "všechno" a Vy nevíte, co jim darovat.

 

Živé album z Vašich starých fotek

 

Nic nenahradí vůni starých časů, k nímž bezesporu patří i staré fotografie. Pečlivě ukryté v krásných albech (to je ta lepší varianta), či ve staré krabici od bot, pel mel, jak je čas přihazoval.

Jak často se k nim vracíte? Kdy jste z nich naposledy otřeli  prach, prohlédli jednu po druhé a zavzpomínali, jak ten čas letí? Moc často se to nestává a po chvíli se fotografie vrací zpět do šuplíků s nadějí, že se k nim budete mít čas, zase jednou vrátit.

Nečekejte na tuto chvíli, která třeba už nikdy nepřijde. Nevracejte fotky zpátky do temnoty, ale udělejte s nimi radost jiným lidem.

Příležitostí je hodně: dovršení dospělosti Vašeho dítěte (osmnáctiny), kulaté narozeniny (čtyřicetiny, padesátiny, šedesátiny atd.) Vašeho partnera, kamaráda, rodinného přítele, výročí Vaší svatby, zlatá svatba rodičů, Vaše svatba?

Vyberte ty nejvhodnější fotografie a podělte se s ostatními, vdýchněte jim atmosféru, rozhýbejte je a darujte jako originální, netradiční nebo i vánoční dárek v podobě DVD filmu šitého na míru.

 

Můžete se na nás obrátit i s výrobou DVD filmů z dovolené, různých akcí, svateb a pod.

 

Že to váš syn, vnouče, soused……umí také? Možná  zvládne „podobný“ film sestříhat, zhotovit, podbarvit vhodnou muzikou apod., ale bude mít na to čas? V době volna má určitě své vlastní zájmy a jiné aktivity.

My máme nejen čas, ale hlavně zkušenosti. Pracujeme na profesionálních programech a počítačích.

Dejte to profesionálům! Nákupy v supermarketech i tankování pohonných hmot do auta Vás stojí daleko víc…… 

 

 

Navštivte také náš internetový obchod Stará půda