Filmy z Vašich akcí

Akce skončila a nastal čas si prohlédnout, jak to vlastně probíhalo (narozeniny, svatba, sjezd řeky, motorkářská vyjížďka, víkend na horách, cyklistický výlet, závody na lodích, víkendová pařba atd.). Vy i Vaši kamarádi máte plno fotek a videí na kamerách nebo mobilních telefonech. Jak to všechno prohlédnout, aby to nezačala být nuda? To se dává špatně dohromady.

Posbírejte veškerý pořízený materiál, a my Vám z něj vyrobíme zážitkový film, který si s přáteli společně promítnete. Dobrý důvod, se znovu zase všichni sejít.

Jaké jsou možnosti:

S posbíraného materiálu vyberte ty nejlepší snímky a dále postupujte dle kapitoly "Příprava podkladů na film", kterou naleznete v nabídce Menu

Vyrobíme Vám DVD z akce s Menu, kde budou jednotlivé kapitoly tak, jak si je vymyslíte a vyberete (podle autorů, časové posloupnosti apod.)

Nechte to na nás a posbíraný materiál nám prostě pošlete (viz kapitola "Posílání podkladů"), tak jak máte, syrový a bez úprav. O víc se nestarejte, pouze čekejte na první náhled filmu (drobné dataily předem domluvíme).

Důležitou součástí filmu je dobře zvolená hudba. Ta vytváří tu správnou atmosféru, abyste si film znovu rádi "pustili" i po letech.

V naší audioknihovně máme přes 20 tisíc písniček ze všech žánrů. Nejvhodnější hudbu si můžete vybrat, ponechat výběr na nás nebo zaslat společně s podklady vlastní hudbu v případě, že by se u nás nenašla.

Překvapte své přátele při dalším setkání projekcí filmu z Vaší nebo společné akce.

Ukázky filmů z akcí:

         

Některé filmy bohužel nejdou spustit přes internet na mobilní telefon.

Navštivte také náš internetový obchod Stará půda